Coinbase, Şirket Bilançosunda Yatırım Amaçlı Bitcoin Tuttuğunu Açıkladı

0 1

ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase şirket bilançosunda yatırım amaçlı Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tuttuğunu açıkladı.

Coinbasein kurumsal satış ticaret saklama ve birincil hizmetler başkanı Brett Tejpaul Çarşamba günü paylaştığı bir blog yazısında  “Coinbasein kurulduğu günden bu yana bilançomuzda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tuttuk ve kripto para ekonomisinin uzun vadeli potansiyeline güçlü bir şekilde inandığımız için kripto paralara yatırım yapmayı planlıyoruz” diye yazdı. Tejpaul Bitcoin ve diğer kripto para yatırımlarıyla ilgili herhangi bir rakam vermedi.

Bu bilgi her ne kadar şaşırtıcı olmasa da Coinbase bilançosunun bir parçası olarak ilk kez Bitcoin tuttuğunu kamuoyu ile paylaşmış durumda. Bu yönü ile oldukça değerli.

Son dönemde birçok kripto para şirketi işlerinin bir parçası olarak Bitcoine yatırım yaptı. Bitcoin Treasuriesden alınan verilere göre kripto para ve kripto para sektöründe faaliyet göstermeyen tüm şirketler bilançolarında toplamda 67 milyar dolar değerinde Bitcoin tutuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku